STRÁNKY OD SASANKY

 

MENU

Úvodní stránka

Něco o mně

Ruční práce

Nedoklubko

Prodej výrobků

Návody na ruční práce

Tipy na výlety

  Oblíbené odkazy

 

Kniha návštěv

Kontakt

 

Nedoklubko a já :-)

 

Dlouhou dobu jsem přemýšlela, jak by se dalo pomoci těm, kteří to potřebují a zároveň třeba i skloubit s mým velkým koníčkem - ručními pracemi. A nakonec to přišlo úplnou náhodou :-)

 

Jednoho dne jsem viděla reportáž o tom, jak maminky, babičky a spousta dalších lidí se srdcem na správním místě vyrábějí ponožtičky a čepičky pro předčasně narozené děti - "kulíšky" v inkubátorech Zároveň také dárečky pro jejich maminky, které je mají povzbudit v jejich nelehké životní situaci.

Jednalo se o projekt Mámy pro mámy v rámci spolku Nedoklubko.

 

Ihned mě to zaujalo s tím, že bych také mohla něco uháčkovat a věnovat kulíškům. Začala jsem pátrat na internetu a hledat, které nemocnici a které koordinátorce bych své budoucí dárečky mohla předat. Nakonec ale vše dopadlo úplně jinak :-) Bylo mi řečeno, že koordinátorka pro moc nejbližší nemocnici - v Ústí nad Labem - se stěhuje na druhý konec republiky a zda bych to nechtěla převzít po ní. Po chvilce váhání jsem byla pro. A tak nejen, že jsem začala vyrábět dárečky, ale v prosinci 2012 jsem se stala oblastní koordinátorkou tohoto projektu pro nemocnici v Ústí nad Labem.

 

Nyní jsem to já, kdo vyrábí dárečky a pomůcky a zároveň sdružuje kolem sebe další tvořivé nadšence a lidičky s dobrým srdcem. 

Já pak 4x ročně všechny ty úžasné dárečky předávám na neonatologické oddělené v nemocnici.

Pokud se chcete přidat i Vy, bude mi velkým potěšením :-)

 

Máte-li zájem se dozvědět více, prohlédněte si prosím následující texty, odkazy a fotky.